EN IYIYENI

18 Tekerlekli OyunEn iyi çevrimiçi 18 tekerlekli oyun, oynaması ücretsiz

Tüm kamyon oyunları arasında 18 tekerlekli kamyon oyununun özel bir yeri vardır. Bu simülatörler, bir kamyon şoförünün hayatında bir gün yaşamanızı sağlar. Bu oyunların çoğunda, etrafta kullanabileceğiniz birkaç tür kamyon alırsınız, genellikle üç, ancak bazı durumlarda daha fazlası olabilir. Ayrıca bazı oyunlarda, kamyonu sürmeden önce farklı türde araçlar kullanabilirsiniz. Bu simülatörlerin oynanışı, büyük ölçüde aynı olmasına rağmen oyundan oyuna değişebilir. Bu oyunların neredeyse tamamında çeşitli türde yükleri, tahtaları, hayvanları veya diğer araçları taşıyabilirsiniz. Bazı oyunlarda, kamyonu sürmeye başlamadan önce kargonuzu kamyona yüklemeniz gerekecek. Ardından, aracınız yüklendikten sonra, ana göreviniz malların güvenli bir şekilde teslim edilmesi olmak üzere, çeşitli arazi ve arazi türlerinden geçersiniz. Bazı seviyeler diğerlerinden daha zorludur, genellikle zorlukları kademeli olarak artar ve oyuna alışmanıza izin verir.
 
1001-oyun.com, şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bazı Özel Oyunlarımız da dahil olmak üzere 18 tekerlekli kamyon oyunundan oluşan harika bir seçkiye sahiptir! Şu anda mevcut olan tüm çevrimiçi oyunlarımız arasında bu tür araba oyunları en beğenilen ve sevilenlerden bazılarıdır. Bu nedenle, ücretsiz bilgisayar oyunları arıyorsanız, bu oyun kategorisini denediğinizden emin olun, pişman olmayacaksınız!


Check out these 18 Tekerlekli Oyun listed on page 1. We have a total of 65 18 Tekerlekli Oyun and the most popular are: Holiday Are Coming To Us, Semi Truck Snow Simulator, American Truck Car Driving Sim, and many more free games. This page lists the games from 1 to 65. This list of 18 Tekerlekli Oyun received a rating of 4,19 / 5.00 from 14017 votes.