Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

3D Parking Thunder Trucks

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 13, 2015
Web sitemizde tamamen ücretsiz olarak 3D Parking Thunder Trucks ile park etme becerilerinizi geliştirin!
  • Drive
    Brake

18 tekerlekli araba sürme ve park etme oyunlarını sever misiniz? Arabalar ve kamyonlar için en iyi ücretsiz çevrimiçi 3D park etme oyunlarını oynamak istiyorsanız, bu yeni, yoğun 3D Parking Thunder Trucks oyunlarını 1001-oyun.com'da oynayabilirsiniz. 1001-oyun.com'da ücretsiz çevrimiçi 3D Parking Thunder Trucks oyunlarını oynayın ve sürüş becerilerinizi geliştirmek için harika zaman geçirin. Sürmek için yön tuşlarını ve durdurmak için boşluk tuşunu kullanın. Farklı kamyonları deneyebileceğiniz birçok seviye var. Ağır römorklu kamyonu park edecek bir yer bulmak için mini haritadaki oku takip edin.

Yükleme çubuğu dolana kadar kamyonları yerinde tutun. İyi park etmek için doğru yerde olmanız ve sabırlı olmanız gerekir. Büyük bir kamyonu sürmek çok fazla konsantrasyon gerektirir, bu yüzden bu muhteşem 3D dünyada yoldan çıkmamaya çalışın. Her görevin başında dokuz harika kamyon arasından seçim yapabilirsiniz. Toplam on iki seviye var ve her biri bir öncekinden daha zorlaşıyor. Bu eğlenceli 18 tekerlekli kamyon oyununda süre dolmadan kamyonu çarpmadan park ederek üç yıldız almaya çalışın.

Ayrıca, PS4 için benzer 18 tekerlekli oyunlar olan 18 Wheeler Cargo Simulator ve Car Carrier Trailer'a göz atın. Başarı elde etmek!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
Şubat 2015
Geliştirici
3D Parking Thunder Trucks, GreatCarGames.com tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 3D Parking Thunder Trucks game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 32k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 96 votes. This awesome game has been made by GreatCarGames.com and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 3D Parking Thunder Trucks game, make sure to check out our other exciting games.