Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Real Cargo Truck Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 15, 2023
Araba sürdüğünüz, park ettiğiniz ve kargo taşıdığınız son dönem seçkin 18 tekerlekli oyunumuz Real Cargo Truck Simulator oyununu oynayın.
  • Drive/balance
    Brake
    Connect/Disconnect Trailer
    Switch Camera
    Interact With The Game

Kamyon sürmenin dünyanın her yerindeki erkeklerin ve oğlan çocuklarının sevdiği bir şey olduğunu bildiğimizden, bir süredir sizin için buraya Vitalitygames.com'a dahil ettiğimiz çevrimiçi en büyük yeni 3D kamyon sürme oyunlarından biri olan Real Cargo Truck Simulator'a katılın. her zaman ilgimizi çekti. o zamandan beri sizler için ara ara buraya eklediğimiz oyunlardan biri olarak ekledik.

Engellenmemiş en yeni 18 tekerlekli oyunumuz Real Cargo Truck Simulator'a göz atın ve şu anda çevrimiçi olarak mevcuttur. Sürmek için klavyenizdeki ok tuşlarını kullanın; el frenini uygulamak için Boşluk çubuğuna basın; römorku eşleştirmek veya ayırmak için T tuşuna basın; kameraları değiştirmek için C tuşuna basın. Kurslarda dolaşırken herhangi bir paketi kaybetmeyi göze alamayacağınızı ve daha büyük öğeleri bir seviyeden diğerine taşımaya devam ettikçe maaşınızın artacağını unutmayın.

Gerçek Kargo Kamyon Simülatörü Çevrimiçi Nasıl Oynanır?
Bu görevi tamamlama teşviki, kazandığınız parayı kullanarak daha büyük kargo kamyonetlerine yükseltme seçeneğidir ve her biri daha da zorlaşan toplam on seviye vardır. Artık ilkelere aşina olduğunuza göre hemen harekete geçmeli ve yalnızca burada erişilebilen daha da heyecan verici şanslar için etrafta dolaşmalısınız.

Yayın tarihi
April 2023
Geliştirici
Real Cargo Truck Simulator, vitalitygames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Real Cargo Truck Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 3.75 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by vitalitygames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Real Cargo Truck Simulator game, make sure to check out our other exciting games.