Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

18 Wheeler Driving Sim

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 21, 2022
Ağır bir kamyon şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu ve kargonuzu hedefine teslim ederken hangi zorlukların ortaya çıktığını deneyimleyin!
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Hey, araba oyunları hayranları! Oynayacağın yeni araba oyunları bitti mi? Bu durumda, sizin için özel bir şeyimiz var! Burada web sitemizde 18 Wheeler Driving Sim oynayabilirsiniz!

Bu, deneyimli bir kamyon şoförünün ayakkabılarını hissettiğiniz bir sürüş oyunudur. Kamyonunuzu her türlü zorlu arazide dikkatli bir şekilde sürmeniz ve sadece kargonun teslim edilmesini değil, aynı zamanda varış noktasına giderken çok fazla kaybetmemenizi de sağlamanız gerekecek.

Bu sürüş oyunu sabır, beceri ve hassasiyet gerektirir ve sadece en iyi sürücüler pistin sonuna kadar gidebilir. Oyunda ilerledikçe ve para kazandıkça daha kritik kargoları taşıma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kasaları ve varilleri teslim ederek başlayacaksınız. Arabaları ve inşaat ekipmanlarını teslim etme yolunda çalışacaksınız.

18 Wheeler Driving Sim'in ortamları güzel ve ayrıntılı. Yine de manzaralara kapılmayın, çünkü çoğu zaman bir patikayı andıracak olan yol zorlu, zorluklar ve risklerle dolu. Tahmin edebileceğiniz gibi, yükünüzü çok fazla veya hatta hepsini kaybederseniz kaybedersiniz. Bu yüzden dikkatli sürdüğünüzden emin olun ve ortaya çıkabilecek engellerden çıkış yolumuzu düşünün!

18 Wheeler Driving Sim zorlu bir oyun ama ücretsiz araba oyunları oynamaktan hoşlanan herkese tavsiye ediyoruz!

Özellikler:

  • Güzel 3D grafikler
  • Zorlu ve detay açısından zengin seviyeler
  • Kargonuz için doğru fizik simülasyonu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
18 Wheeler Driving Sim, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 18 Wheeler Driving Sim game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 15.7k times and has received a rating of 3.97 / 5 din 124 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 18 Wheeler Driving Sim game, make sure to check out our other exciting games.