Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

American Truck Car Driving Sim

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 28, 2022
Burada, 1001-oyun.com'da American Truck Car Driving Sim'i tamamen ücretsiz oynayın ve kamyon şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu görün!
  • Interact With The Game
    Drive

Tüm gününüzü çevrimiçi oynamak için kamyon oyunları arayarak geçirdiyseniz, şanslısınız çünkü web sitemizde American Truck Car Driving Sim oynayabilirsiniz.

Bu çevrimiçi sürüş oyunu, bir kamyon şoförü olarak oynamanıza izin verir. İş aramak için şehrinizde dolaşacaksınız. Kamyonunuzla farklı türden yükleri bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bir tır şoförü olarak, taşıdığınız yükün gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlamalısınız. Aracınıza zarar verirseniz, haritada tamir ettirmek ve benzin deponuzu doldurmak için ödeme yapabileceğiniz belirlenmiş yerler vardır. Diğer tüm çevrimiçi sürüş oyunlarında olduğu gibi, aracınız da özelleştirilebilir. Bugün ücretsiz harika bir araç oyunu oynamak istiyorsanız, devam edin ve American Truck Car Driving Sim'e bir şans verin!

Her gün, web sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar bulacaksınız. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Keşfetmek için devasa harita
  • özelleştirilebilir kamyon
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
American Truck Car Driving Sim, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This American Truck Car Driving Sim game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.2k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 68 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this American Truck Car Driving Sim game, make sure to check out our other exciting games.