Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

3D Arena Racing: 2 Player

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 07, 2017
3D Arena Racing adlı bu destansı 3D arena yarış oyununda en hızlı Formula 1, kartlar ve ralli arabalarıyla yarışın.
  • Player 1 Drive
    Player 2 Drive
    Mouse Navigate Game

En iyi 3D birlik ve webGL araba yarışı oyunlarını vitalitygames.com'da ücretsiz çevrimiçi oynayın. Yapmak ve yarışmak için harika sersemletmelerle serbest dolaşım içeren bu yeni 3D Arena Yarışını deneyin! Hız ve adrenalin pompalamak için oluşturulmuş 4 çamur arena pistinde ve 4 devre parkurunda oyunun sunduğu en hızlı arabalarla ve botlarla yarışın.

Bu 3D Arena Yarışı oyunu, çevrimiçi bulabileceğiniz en karmaşık 3D araba yarışı oyunudur. Bu, çevrimiçi ortamda eğlenmeniz için her türden araba, kamyon ve bisiklete sahip olduğu anlamına gelir. Güçlü arabalarla başlayın ve canavar kamyonlara, süper arabalara ve hatta ayarlı arabalara kadar ilerleyin. En hızlı Formula 1 arabası, kartlar ve ralli arabalarıyla yarışın. Arabaları sürmek ve dengelemek için ok tuşlarını kullanın ve bu destansı eğlenceli simülatör oyununda rakiplerinizin önüne geçmek için virajları aldığınızdan emin olun.

Bu 3D Arena Yarış oyununun sunduğu en iyi özellik, aynı klavyeden arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz bölünmüş ekran modudur. Bir garajınız olacak ve her oyuncuya farklı bir araba seçip ardından piste çıkacaksınız. Oyun başladığında bölünmüş ekran olacak ve yarışacaksınız. Hatta serbest dolaşım modunu bölünmüş ekran modunda yapabilir ve arkadaşlarınızı etkilemek için en iyi gösterileri yapabilirsiniz. Pistlerde yarışırken mümkün olduğunca yolda kalmaya özen gösterin, çimlerin üzerine inerseniz hızınız düşer ve yavaşlarsınız, bu da diğer sürücülerin sizi geçmesini kolaylaştırır. Her zaman sizinle rekabet edecek 4 sürücü var!

O halde elinizden gelenin en iyisini yapın ve burada Vitalitygames.com adresindeki bu eğlenceli düşük poli 3 boyutlu araba yarışı oyunu 3D Arena Yarışı ile çevrimiçi olarak eğlenin. Ve çok çeşitli arabaları test ederken ve sürerken iyi eğlenceler! Daha fazla benzer oyun için Brightestgames.com'dan 18 tekerlekli kamyon ve 18 tekerlekli oyunlardan oluşan geniş bir yelpazeye sahip ücretsiz çevrimiçi webGL araba sürme oyunları koleksiyonuna göz atın! İyi eğlenceler!

Yayın tarihi
November 2017
Geliştirici
3D Arena Racing: 2 Player, BrightestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 3D Arena Racing: 2 Player game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 48.5k times and has received a rating of 4.21 / 5 din 364 votes. This awesome game has been made by BrightestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 3D Arena Racing: 2 Player game, make sure to check out our other exciting games.