Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Semi Truck Snow Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 17, 2022
Yarı Kamyon Kar Simülatörü ile kargonuzu tek parça olarak teslim etmek için elinizden gelenin en iyisini yaparken sürüş becerilerinizi test edin!
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Heyecan verici sürüş oyunu Semi Truck Snow Simulator'da, güçlü bir yarı kamyon kullanıyorsunuz. Bu simülatörde, kargonuzu varış noktasına güvenli bir şekilde ulaştırmak için zorlu karlı yollarda sürmeniz gerekiyor. Karda gerçekten bir yarı kamyon kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz çünkü fizik gerçek ve kontrollerin kullanımı kolay.

Yollarda ustalaşmak ve iyi bir kamyon şoförü olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görmek için kötü havalarda ve diğer zorlu koşullarda araç kullanmayı deneyin. Semi Truck Snow Simulator, araba sürme oyunlarını seven veya sadece eğlenmek ve yeni bir şeyler denemek isteyen herkes için harika bir oyundur.

Sitemizde her gün oynayacak yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Birçoğu engellenmemiş oyunlardır.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Gerçekçi kontroller

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Semi Truck Snow Simulator, Hit Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Semi Truck Snow Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.3k times and has received a rating of 3.89 / 5 din 36 votes. This awesome game has been made by Hit Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Semi Truck Snow Simulator game, make sure to check out our other exciting games.