Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Holiday Are Coming To Us

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 26, 2022
Kargonuzu varış noktasına güvenli bir şekilde ulaştırmaya çalışırken kamyonunuzu karda sürün. Tatil Bize Geliyor oyununu burada ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Connect The Trailer
  Switch Camera
  Lights
  Emergency Signal
  Traffic Lights
  Pause

"Holiday Are Coming to Us", Noel arifesinde geçen bir kamyon sürme oyunudur. Oyuncu olarak kargonuzu karlı yollardan geçerek gideceği yere ulaştırmanız gerekiyor.

Bu oyunda zorlu kış koşullarında kamyonunuzu dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Gerçekçi fizik ve yüksek kaliteli grafikler ile gerçekten karda araba kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Oyunda ilerledikçe, ne kadar iyi araba kullanabileceğinizi test edecek farklı zorluklarla karşılaşacaksınız. Dar yollarda keskin dönüşler yapmak veya çok karda araç kullanmak zorunda kalsanız bile odaklanmalı ve kargonuzu güvenli bir şekilde teslim etmelisiniz. Her başarılı teslimat, bir sonraki seviyeye geçmenizi sağlar. "Tatil Bize Geliyor" size karda bir kamyon sürme ve Noel Gecesinin tatil ruhunun tadını çıkarma şansı verir.

Her gün sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelerseniz, birçok ücretsiz çevrimiçi oyun bulabilirsiniz. Araba oyunlarımız, atış oyunlarımız, engelsiz oyunlarımız ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey var.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • şenlikli atmosfer
 • Gerçekçi fizik sistemi
 • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Holiday Are Coming To Us, JustPlay tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Holiday Are Coming To Us game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.4k times and has received a rating of 4.52 / 5 din 25 votes. This awesome game has been made by JustPlay and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Holiday Are Coming To Us game, make sure to check out our other exciting games.