Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

18 Wheeler Truck Parking 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 18, 2022
Web sitemizde park etme becerilerinizi bir kez daha test etmenin zamanı geldi. 18 Wheeler Truck Parking 2 daha da zorlu park yerleri ile karşınızda!
  • Drive
    Brake

1001-oyun.com'da yeni bir meydan okumanın zamanı geldi ve bugünün oyunu 18 Wheeler Truck Parking 2'den daha iyi bir seçim olabilir mi?

Ücretsiz araba oyunları oynamayı sevdiğinizi biliyoruz, bu yüzden size bulabileceğimiz en iyi park etme oyunlarından birini sunmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık! Bu araba oyununda bir şehrin kalabalık sokaklarında 18 tekerlekli devasa bir kamyonu süreceksiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda kamyonu tahsis edilen park alanlarına doğru bir şekilde park etmelisiniz, tercihen hem kamyonunuza hem de diğer araçlara mümkün olduğunca az hasar vermelisiniz. İlk park yerleri basit olacak, ancak oyunda ilerledikçe ve alıştıkça daha zor hale gelecekler. Park etme oyunlarını seviyorsanız ve küçük bir meydan okumadan korkmuyorsanız, 18 Wheeler Truck Parking 2'yi denemenizi öneririz!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Açılabilir kamyonlar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
18 Wheeler Truck Parking 2, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 18 Wheeler Truck Parking 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.8k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 18 Wheeler Truck Parking 2 game, make sure to check out our other exciting games.