Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Truck Driver: Snowy Roads

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 29, 2022
Truck Driver: Snowy Roads ile sürüş becerilerinizi test edin ve zorlu arazilerde ağır kamyonları sürmenin nasıl bir şey olduğunu görün!
  • Navigate Game
    Drive,/brake/camera/respawn
    Drive,/brake/camera/respawn

İnternette oynamak için yeni araba oyunları aradıysanız ancak şimdiye kadar eli boş geldiyseniz, endişelenmeyin, bizde var! Burada 1001-oyun.com'da, becerilerinizi test edecek çocuklar için harika bir kamyon oyunu oynayabilirsiniz.

Truck Driver: Snowy Roads, ağzına kadar yapılacak şeylerle dolu bir sürüş oyunudur. En başından itibaren 3 oyun modundan birini seçebilirsiniz: Serbest Sürüş, Görevler ve Yarış. Görevler Modu dışında 2 kişilik modda da oynayabilirsiniz.

Ayrıca bu oyunda kullanabileceğiniz 12 kamyon var, ancak çoğunu oynarken kazandığınız parayla açmanız gerekecek. Her mod farklıdır ve üstesinden gelmeniz gereken kendine özgü zorluklarla birlikte gelir. Yani en yeni araba oyunlarını ücretsiz oynamak istiyorsanız ve kamyonculuk oyunlarının da büyük bir hayranıysanız, Truck Driver: Snowy Roads sizin için mükemmel bir seçim!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • 3 oyun modu
  • 2 oyuncu modu
  • Açılabilir kamyonlar
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Truck Driver: Snowy Roads, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Truck Driver: Snowy Roads game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.3k times and has received a rating of 4.05 / 5 din 38 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Truck Driver: Snowy Roads game, make sure to check out our other exciting games.