EN IYIYENI

Otobüs Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi otobüs oyunları, oynaması ücretsiz

Trafik, her yerde arabalar, sabrını yitiren biri, kazalar, siperlere dönüşen eziciler, bu harika oyunların size yaşattığı şeyler. Hiç onları okula götüren küçük çocuklarla dolu büyük sarı otobüsleri kullanmak istediniz mi? Yoksa Bugatti 18, Cadillac XLR, Chevrolet Camaro, BMW Z8, Jaguar XKSS, Lamborghini Diablo, Maserati Merak, Porsche Carrera GT, Lexus ve daha bir sürü süper yarış arabası gibi güçlü motorlara karşı amansız bir yarış hayal ettiniz mi? ?

Bir otobüs şoförü olmak, şimdiye kadarki en zor yerlere park etmek için cesaret, sabır ve becerilere sahip olmayı ve iyi bir mücadeleye hazır olmayı gerektirir. Seçtiğimiz oyunumuz sizi yarış yarışmaları, yaptığınız hareketlerin sınırda olduğu zorlu park yerleri, yolunuza çıkan eşyaları toplama ve her zamankinden daha ilginç bir şey gibi her türlü durumda götürecek ve hatta bazı atış oyunları bile bulabilirsiniz. bu da beceri gerektirir.

Yola güven arkadaşım. 1001-oyun.com size eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunlar sunuyor!


Check out these Otobüs Oyunları listed on page 1. We have a total of 70 Otobüs Oyunları and the most popular are: Hill Station Bus Simulator, Bus Stunt 3D Simulator 2024, City Bus Parking Simulator Challenge 3D, and many more free games. This page lists the games from 1 to 54. This list of Otobüs Oyunları received a rating of 4.22 / 5.00 from 7313 votes.