Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Slow Roads

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 17, 2023
Slow Roads, sürüş sırasında size tam bir özgürlük sağlayan harika bir araba sürme oyunudur. Oynat'a tıklayın ve ne hakkında olduğunu görün!
 • Drive
  Change Environment
  Brake
  Respawn
  Interact With The Game
  Headlight
  Autopilot

Sanal yola çıkmaya ve heyecan dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır mısınız? Slow Roads, çocuklar için en iyi çevrimiçi sürüş oyunudur. Sizi büyüleyecek bir oyun keşfetmek için direksiyona geçin!

Sürüş Heyecanını Hissedin

Yavaş Yollar, çocuklar için ortalama bir otomobil oyunu değil. Sürüş becerilerinizi değerlendirmenizi ve sınırlarınızı zorlamanızı sağlayan bir sürüş simülatörüdür. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç inanılmaz araçla - arabalar, motosikletler ve otobüsler - çeşitli arazileri keşfetmek ve çeşitli sürüş tekniklerinde ustalaşmak mümkündür.

Sonsuz Olasılıklardan Oluşan Bir Evren

Yavaş Yollar, günün saatini ve mevsimi anında değiştirebilme özelliğiyle çocuklar için diğer araba sürme oyunlarından ayrılır. Bir yaz gününde güneşin sıcaklığını hissedebilir veya bir kış cennetinin görkemini seyredebilirsiniz. Araziyi değiştirme yeteneği ile kendi sürüş deneyimlerinizi oluşturabilirsiniz.

Motorlarınızı Çalıştırın ve Eğlence Başlasın!

Peki, ne bekliyorsun? Sanal yola çıkmanın ve çocuklar için çevrimiçi araba sürme oyunlarının heyecanını keşfetmenin zamanı geldi. Slow Roads, eğlenmek isteyen genç sürücüler için mükemmel bir oyundur. Kemerlerinizi bağlayın, motorlarınızı çalıştırın ve eğlence başlasın!

Daha Fazla Oyun

Çevrimiçi oynamak için daha fazla ücretsiz oyun mu arıyorsunuz? Seni koruduk! Binlerce ücretsiz oyunumuz var ve okuldan veya işyerinden oynuyorsanız, Engelsiz66 Oyunlar kategorimize bir göz atmanızı öneririz!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Günün saatini ve mevsimi tek bir tıklama ile değiştirebilirsiniz.
 • Sürüş yaptığınız araziyi değiştirebilirsiniz
 • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Slow Roads, anslo tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Slow Roads game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by anslo and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Slow Roads game, make sure to check out our other exciting games.