Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bus Parking City 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 22, 2022
Bus Parking City 3D, sürüş ve park etme becerilerinize meydan okumak için burada! Her seviyeyi temizleyebilir misin?
  • Interact With The Game
    Drive
    Brake

Harika bir haftanın harika bir araba oyunuyla başladığını düşünüyor musunuz? Bugün oynamak için park etme oyunlarından daha iyi araba oyunları var mı? Bildiğiniz gibi, çok çeşitli harika araba park etme oyunları sunuyoruz ve bu koleksiyona bir tane daha ekledik!

Bus Parking City 3D, zorlu ve eğlenceli bir park etme oyunudur. Bir otobüse bineceksiniz ve amacınız mümkün olan en az hasara neden olacak şekilde belirlenen alana park etmek, bu nedenle çizik yok! Park yerine giderken mümkün olduğunca çok para toplamaya çalışın; yeni otobüsler satın almak için kullanılabilirler.

30 zorlu seviye vardır, bu yüzden biraz araba sürmeye ve park etmeye hazırsanız, şimdi Oynat düğmesine basın!

Çocuklar için daha fazla araba oyunu bulmak ister misiniz? Oyun kategorilerimize göz atın! Oynayabileceğimiz binlerce ücretsiz oyunumuz var, bu oyunların önemli bir kısmı araba oyunlarıdır, yani aradığınızı bulacağınız neredeyse garantidir!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • 30 zorlu seviye
  • Kilidi açılabilen otobüsler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
August 2022
Geliştirici
Bus Parking City 3D, vetx tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Bus Parking City 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.3k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by vetx and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bus Parking City 3D game, make sure to check out our other exciting games.