Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bus Driver Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 02, 2023
Bus Driver Simulator ile sürüş becerilerinizi test edin! Her seviyeyi tamamlamak için gerekenlere sahip misiniz?
  • Interact With The Game
    Drive
    Switch Camera

Bus Driver Simulator, doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir çevrimiçi sürüş oyunudur. Bu oyunda bir otobüs şoförü rolünü üstleniyorsunuz ve göreviniz otobüsünüzle olabildiğince hasarsız bir şekilde varış noktanıza ulaşmak için yoğun trafikte yol almak. Aralarından seçim yapabileceğiniz, her biri benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahip 12 farklı otobüsle, sanal sürüş deneyiminiz için pek çok seçeneğiniz olacak.

Oyun, sorunsuz ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlayan duyarlı ve akıcı kontrollere sahiptir. Standart oyun moduna ek olarak, bitiş çizgisini ilk geçen olmak için diğer otobüs sürücülerine karşı yarışabileceğiniz bir yarış modu da vardır. Bu, oyuna ekstra bir heyecan ve meydan okuma düzeyi ekleyerek daha rekabetçi bir deneyim arayan oyuncular için harika bir seçenek haline getirir.

Bus Driver Simulator engellenmemiş bir oyundur, yani internet bağlantısı olan her yerde oynanabilir. Ve oyun sırasında para kazanma ve farklı otobüslerin kilidini açma yeteneği, her zaman çabalanacak bir şey olmasını sağlar. Sürükleyici ve zorlu bir sürüş simülasyonu arıyorsanız, Bus Driver Simulator mutlaka denenmeli.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Kilidi açılabilen otobüsler
  • Duyarlı ve sorunsuz kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Bus Driver Simulator, Mirra Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bus Driver Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.8k times and has received a rating of 3.41 / 5 din 58 votes. This awesome game has been made by Mirra Games and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bus Driver Simulator game, make sure to check out our other exciting games.