Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Euro School Driving Coach 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 01, 2022
Bir otobüs şoförünün hayatında bir günü deneyimleyin ve yolcularınızın her zaman hedeflerine güvenli bir şekilde ulaştığından emin olun!
  • Interact With The Game
    Drive
    Switch Camera

Hey, araba oyunları meraklıları! Oynamak için yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Öyleyse, eğer öyleyse doğru yerde olduğunuzu biliyorsunuz çünkü burada 1001-oyun.com'da her zaman en yeni oyunları hazır ve ücretsiz olarak sunuyoruz!

Bugünkü oyun Euro School Driving Coach 3D. Bu, bir otobüs şoförü rolünü üstlendiğiniz bir sürüş oyunudur. "Ne sıkıcı bir iş!" diyebilirsiniz, ancak bir şans verin ve normal bir otobüs şoförünün gününün üstesinden gelmeleri gereken zorluklarla dolu olduğunu göreceksiniz.

Diğer birçok çocuk araba oyununda olduğu gibi, iki oyun modu, Kariyer ve Serbest Mod ve çeşitli özelliklere sahip kilitlenebilir otobüsler elde edersiniz. Serbest Mod sadece özgürce dolaşmanıza izin verirken, Kariyer Modu en az 20 seviye tamamlamanızı gerektirir.

Bir otobüs şoförü olarak sizden yolcuları alıp varış yerlerine güvenli bir şekilde ulaştırmanız beklenir. Ancak, söylemenin yapmaktan daha kolay olduğu zamanlar vardır, bu nedenle sürücü olarak bunu nasıl gerçekleştireceğinizi bulmanız gerekir. Boş zamanlarınızda ücretsiz araba oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, Euro School Driving Coach 3D'yi mutlaka deneyin.

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • 2 oyun modu
  • Kilidi açılabilen otobüsler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Euro School Driving Coach 3D, New Gamer tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Euro School Driving Coach 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.8k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 49 votes. This awesome game has been made by New Gamer and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Euro School Driving Coach 3D game, make sure to check out our other exciting games.