Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

City Bus Driver

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 06, 2022
Otobüsünüzü şehrin işlek caddelerinde sürün ve bir otobüs şoförü gününde bir gün yaşayın!
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Çevrimiçi otobüs oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Araba oyunları ve simülatörlerden hoşlanıyorsanız, 1001-oyun.com'da sizin için özel bir şeyimiz var!

City Bus Driver, istediğiniz yere gidebileceğiniz bir otobüs oyunudur. Şehrin sokakları arabalarla dolu, bu yüzden onlara zarar vermeden gezinmeniz gerekecek. Sürdüğünüz otobüs tamamen özelleştirilebilir. Otobüsünüzü benzersiz kılmak için birçok seçeneğiniz var, o yüzden bir göz atın!

Bu nedenle, oynamak için eğlenceli araba oyunları arıyorsanız ama bulamadıysanız, City Bus Driver'a bir şans verin! Daha da fazla ücretsiz araba oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Şu anda ücretsiz olarak sunulan binlerce Engellenmemiş Oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Keşfetmek için büyük harita
  • yoğun trafik
  • Gerçekçi kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
City Bus Driver, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This City Bus Driver game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.7k times and has received a rating of 4.12 / 5 din 118 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this City Bus Driver game, make sure to check out our other exciting games.