EN IYIYENI

Noel Baba Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi noel baba oyunları, oynaması ücretsiz

Kış, yılın en iyi mevsimidir ve hepimiz nedenini biliyoruz. Aile hep birlikte ve hediyeler açılmayı bekliyor. Hepimiz sevdiklerimizden ve değer verdiklerimizden hediyeler alırız. Ama özellikle iyi çocukların hediyelerini alabilmeleri için okyanusları, kıtaları ve ülkeleri aşmaya istekli biri var.

Noel Baba, çocukların tüm kalpleriyle beklediği tek karakterdir. Noel Baba'nın modern tasviri, sık sık onu çocukların Noel dileklerini dinlerken tasvir eder. Çocukların en çok ihtiyaç duydukları hediye zaten istek listelerinde bulunur, ancak tüm yıl boyunca yapmaları gereken tek şey iyi olmaktır, örneğin: ebeveynlerini dinlemek, ödevlerini yapmak ve iyi notlar almak.

Noel Baba genellikle iri yapılı, neşeli, beyaz sakallı -bazen gözlüklü- kırmızı paltolu, beyaz kürklü yakalı ve manşetli, beyaz kürk manşetli kırmızı pantolonlu, siyah deri kemerli ve çizmeli, çantasını ağzına kadar dolu taşıyan bir adam olarak tasvir edilir. çocuklar için hediyeler.

1001-oyun.com'daki oyunlarımız, Noel Baba'ya ve onun ren geyiğine tüm hediyeleri çocukların gecesine yayma veya teslimattan sorumlu olma konusunda yardım etmenizi sağlayacak. Durum ne olursa olsun, sizi temin ederim ki tonlarca eğlence olacak. Noel Baba oyunlarımızı arkadaşlarınızla paylaşın ve hayatınızın macerasına hazır olun. Sürüş keyfi!


Check out these Noel Baba Oyunları listed on page 1. We have a total of 55 Noel Baba Oyunları and the most popular are: Mr And Mrs Santa Christmas Adventure, Snow Farm Happy New Year, Santa Gets A Shotgun 2, and many more free games. This page lists the games from 1 to 54. This list of Noel Baba Oyunları received a rating of 4.17 / 5.00 from 3696 votes.