Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Santa Games

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 24, 2022
Noel Baba'nın seviyedeki tüm hediyeleri toplamasına ve hediyeleri zamanında teslim edebilmesi için kızağını bulmasına yardım edin!
  • Move

Santa Games'de Noel Baba rolünü üstleniyorsunuz ve amacınız her seviyede her hediyeyi toplamak. Tüm hediyeleri düzgün bir şekilde toplamak için, sivri uçlu tuzaklardan kaçınarak ve goblinleri yenerek zorlu platform bileşenleri arasında etkili bir şekilde seyahat etmeniz gerekecek.

Ancak zorluklar burada bitmeyecek. Engellerden kaçınmak ve her seviyeyi tamamlamak istiyorsanız, Noel Baba'nın uzman atlama becerileri ve ışık hızında refleksleri de gerekli olacaktır. Güvenilir kızağınızın yardımıyla gezegendeki tüm çocuklara hediyeleri hızla ulaştırabileceksiniz!

Sonunda, Noel Baba'nın Kızağı ortaya çıkacak ve her seviyedeki tüm hediyeleri toplarsanız sizi aşağıdaki heyecan verici mücadeleye taşıyacak. Santa Games'de, neşeli yaşlı adamın rolünü üstlenebilir ve tehlikeler ve düşmanlarla dolu seviyelerde yarışabilirsiniz.

Bu oyunu beğendiyseniz ve çocuklara daha uygun Noel oyunları oynamak istiyorsanız oyun kategorilerimize göz atın. Sitemizde onbinlerce ücretsiz engelsiz oyun oynayabilirsiniz ve her zaman yenilerini ekliyoruz. Emrinde sayısız ücretsiz oyun var, bu yüzden eğlence asla bitmeyecek!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Santa Games, trezegames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Santa Games game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by trezegames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Santa Games game, make sure to check out our other exciting games.