Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Santa's Delivery

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 18, 2022
Noel Ağacının altına hediye kutuları koyarak Noel Baba'nın bulmacaları çözmesine yardım edebilir misin?
  • Move

Zeka oyunları arıyorsanız, hemen şimdi ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tatil temalı bir oyunumuz var!

Santa's Delivery, Noel Baba rolünü üstlendiğiniz çocuklar için ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Senin görevin, mevcut kutuları bir Noel ağacına inecek şekilde hareket ettirmek. Bu, seviyenin çıkışına erişim sağlayacaktır. Bir hediye kutusunu tuzağa düşürmek ve seviyeyi kaybetmek kolay olduğundan, biraz planlama ve öngörü uzun bir yol kat edecektir.

Sizi tatil ruhuna sokacak Noel oyunları arıyorsanız, her beceri seviyesinden oyuncu için uygun olduğu için bunu şiddetle tavsiye ederiz.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 2D piksel grafikler
  • Düşünme ve problem çözme becerilerini teşvik eder
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Santa's Delivery, Misc.261 Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Santa's Delivery game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Misc.261 Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Santa's Delivery game, make sure to check out our other exciting games.