Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Santa Haircut

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 23, 2021
Noel Arifesi ve Noel Baba'nın yardımınıza ihtiyacı var. Noel Baba'nın hediyeleri zamanında teslim etmeye hazır olmasına yardım edebilir misin?
  • Interact With The Game

Noel neredeyse burada ve Noel Baba her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için hediye hazırlıklarıyla meşgul. Ama çok meşgul olduğu için saçını kestirmeye vakti olmadı. İşte burada devreye giriyorsun. Noel Baba'nın saçını kestirmek ve Noel Gecesi için güzel görünmek için yardımına ihtiyacı var. Ancak zaman kısa, bu yüzden acele edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve onu bazı hediyeler dağıtmaya hazırlayalım!

Bu çevrimiçi oyunu beğendiyseniz ve daha fazla ücretsiz oyun oynamak istiyorsanız oyun kategorilerimize göz atın. Daha fazla Noel Baba oyunu da dahil olmak üzere şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, bu yüzden web sitemize göz atmaktan çekinmeyin.

Özellikler:

  • Sevimli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve gündelik oyun deneyimi
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2021
Geliştirici
Santa Haircut, iclickgames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Santa Haircut game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by iclickgames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Santa Haircut game, make sure to check out our other exciting games.