Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Doc Darling Santa Surgery

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 08, 2022
Doc Darling Santa Surgery, hemen burada, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir Noel oyunudur!
  • Interact With The Game

Noel hızla yaklaşıyor ve bu arada çocuklar için ücretsiz çevrimiçi Noel oyunlarından daha iyi ne olabilir? Bugünün oyunu Doc Darling Santa Surgery, boş zamanınız varsa denemek için harika bir seçim.

Peki Doc Darling Santa Surgery tam olarak nasıl bir oyun? Pekala, daha fazla türü bir araya getiriyor. Yeni başlayanlar için, bu çevrimiçi bir Noel oyunu ama aynı zamanda kızlar için bir giydirme oyunu ve çocuklar için bir doktor oyunu. Oyunun başında Noel Baba'nın hediye dağıtırken bir kazaya karıştığını ve kızağından düştüğünü görebilirsiniz. Aşağıya inerken, kaybolmamaları için düşen hediye kutularından toplayabildiğiniz kadar çok toplamalısınız. Ancak yüksek irtifadan düşen Noel Baba için işler pek iyi görünmüyor. Yardıma ihtiyacı var! İşte burada devreye giriyorsun! Noel Baba hastanenize getirildi ve hediyeleri teslim etmeyi bitirebilmesi için çabucak iyileştiğinden emin olmalısınız. Fakat bekle! Ayrıca Noel Baba'nın yeni giysiler almasına ve kızağını tamir etmesine yardım edebilirsiniz!

Gördüğünüz gibi Doc Darling Santa Surgery'de yapabileceğiniz pek çok aktivite var ve Noel Baba'ya yardım etmeye ve Noel'i kurtarmaya hazırsanız hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli grafikler
  • Çeşitli oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Doc Darling Santa Surgery, iclickgames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Doc Darling Santa Surgery game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by iclickgames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Doc Darling Santa Surgery game, make sure to check out our other exciting games.