Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Grinch Chase Santa

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 15, 2022
Noel neredeyse burada ve Noel Baba dünyanın her yerinden çocuklara hediyeler dağıtmak için acele ediyor! Grinch'ten kaçmasına yardım edebilir misin?
  • Move
    Jump

Grinch Chase Santa, sizi Noel Baba rolüne sokan sonsuz bir koşucu oyunudur. Dört tekerlekli bir bisiklete biniyorsunuz ve Noel'i mahvetmeye kararlı olan Grinch tarafından kovalanıyorsunuz. Amacınız, yolunuzdaki engellerden kaçınırken aynı zamanda yüksek bir puan kazanmak için mümkün olduğunca çok para toplamaktır.

Karlı arazide yarışırken ağaçlar, kayalar ve kar yığınları gibi çeşitli engellerle karşılaşacaksınız. Bu engellere çarpmamak ve Grinch üzerinde liderliğinizi sürdürmek için hızlı reflekslerinizi ve manevra becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Madeni para toplamanın yanı sıra, Grinch'e karşı kendinize avantaj sağlamak için güçlü destekleri de kullanabilirsiniz. Bu güçlendirmeler, paraları size çekmek için bir mıknatısın yanı sıra sizi engellere çarpmaktan koruyan bir kalkan içerir. Bu güçlendirmeleri akıllıca kullanarak puanınızı artırabilirsiniz!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • Düşük poli 3D grafikler
  • Hızlı oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Grinch Chase Santa, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Grinch Chase Santa game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Grinch Chase Santa game, make sure to check out our other exciting games.