Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Santa Parkour

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 15, 2022
Noel Baba'nın acelesi var! Çatıdan çatıya atlamasına ve düşmekten veya engellere çarpmaktan kaçınmasına yardım edin!
  • Jump

Bu heyecan verici sonsuz koşucu oyununda, oyuncular Noel Baba rolünü üstlenir ve karlı bir harikalar diyarında yarışarak para toplar ve giderken engellerden kaçınırlar. Kontrollerin kullanımı kolay ve grafikler çok güzel olduğu için oyuncular koşmaya başladıkları andan itibaren bağlanacaklar.

Amaç, olabildiğince çok jeton toplarken olabildiğince uzağa koşmaktır. Oyuncular ilerledikçe oyun hızlanır ve engellerden kaçmayı zorlaştırır. Bu Noel Baba sonsuz koşucu oyunu, oynaması eğlenceli, güzel grafikleri ve eğlenceli bir tatil teması olduğu için her yaştan insanın beğeneceğinden emin.

Sitemizde her gün oynayacak yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Birçoğu engellenmemiş oyunlardır.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Yükseltmeler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Santa Parkour, MarketJS tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Santa Parkour game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by MarketJS and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Santa Parkour game, make sure to check out our other exciting games.