EN IYIYENI

Keskin Nişancı Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi keskin nişancı oyunları, oynaması ücretsiz

Keskin nişancı olmayı hiç hayal etmedin mi? Ve kendi riffle ve misyonları var mı? Bu fırsata evet derdim. Bir keskin nişancı, düşmanla yakın görsel teması sürdürmek ve düşman personelinin tespit yeteneklerini aşan gizli konumlardan veya mesafelerden hedeflere ateş etmek için tek başına, çift olarak veya bir keskin nişancı ekibiyle birlikte hareket eden bir nişancı veya kalifiye uzmandır. Keskin nişancılar tipik olarak son derece seçici veya özel eğitime sahiptir ve mürettebat tarafından sunulan yüksek hassasiyetli/özel uygulama tüfekleri ve optikleri kullanır ve çoğu zaman değerli savaş bilgilerini birimlerine veya askeri üslerine geri beslemek için karmaşık iletişim varlıklarına sahiptir.

Gerçek bir keskin nişancı, bir hedefle yakın görsel teması sürdürmek ve gizli pozisyonlardan veya düşman personelinin tespit yeteneklerini aşan mesafelerden hedeflere ateş etmek için tek başına, çift olarak veya bir keskin nişancı ekibiyle birlikte hareket eden bir kişidir. Gerçek bir keskin nişancı görevini yerine getirmek için böyle harika yeteneklere sahip misiniz? 1001-oyun.com'daki bu oyunlarda neler olduğunu bize gösterin.


Check out these Keskin Nişancı Oyunları listed on page 1. We have a total of 63 Keskin Nişancı Oyunları and the most popular are: Sniper: Wild Hunt, Galactic Sniper, Sniper Shot: Bullet Time, and many more free games. This page lists the games from 1 to 54. This list of Keskin Nişancı Oyunları received a rating of 4.2 / 5.00 from 6689 votes.