Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stealth Sniper 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 30, 2015
Stealth Sniper 2 ile atış becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın! Bu nişancı oyununu web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Shoot
    Zoom In
    Reload

Olağanüstü becerilere sahip bir keskin nişancı askeri olarak tehlikeli görevlerde yer alın. Göreviniz farklı yerlere gitmek ve düşmanları temizlemektir. Nişancılığınız mükemmel olmalı ve sabrınız olağanüstü olmalı. Hedefinizi vuramazsanız dikkatleri üzerinize çekersiniz ve düşmanlarınız orada olduğunuzu anlayınca oyun biter. Bu atış oyunu, en yüksek düzeyde el-göz koordinasyonuna ihtiyaç duyacaktır. Her mermiyi sayın ve kesin olduğundan emin olun. Yani ne diyorsun? Bu tür bir işi yapmak için gerekenlere sahip misiniz?

Sitemizde her gün oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyun bulacaksınız. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Stealth Sniper 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 50.6k times and has received a rating of 4.02 / 5 din 185 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stealth Sniper 2 game, make sure to check out our other exciting games.