Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Deer Hunter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 10, 2013
Deer Hunter, çevrimiçi zorlu bir ücretsiz avlanma oyunudur. Amacınız basit: Ormanda göründükleri kadar çok geyik öldürün. İyi şanlar!
  • Move
    Shoot
    Sniper Mode

Deer Hunter 3D, toplam elli farklı zorlu seviyeden oluşan mükemmel bir nişancı oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi, oyun sizin göreviniz, avcılar rolünde geyik avlamak için ateş etmek olacak. Her turda, zaman sınırından önce vurulacak geyik sayısı belirlenir.

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Büyük seviyeler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Oynamak çok kolay

Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Deer Hunter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 17.2k times and has received a rating of 3.89 / 5 din 47 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Deer Hunter game, make sure to check out our other exciting games.