Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sniper 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 30, 2022
Özel keskin nişancı görevlerine katılın ve tehditleri olabildiğince hızlı ve temiz bir şekilde ortadan kaldırın!
  • Shoot
    Zoom

Boş zamanlarında oynayabileceğin en iyi engellenmemiş nişancı oyunlarını mı arıyorsun? Eğer öyleyse, başka yere bakmayın çünkü şu anda 1001-oyun.com'da mevcut olan en yeni çevrimiçi keskin nişancı oyunlarından birine sahibiz!

Sniper 3D, yetenekli bir keskin nişancı rolünü üstlendiğiniz çocuklar için bir atış oyunudur. Göreviniz, herhangi bir seyirciden kaçınırken hedefinizi hızlı bir şekilde belirlemek ve ortadan kaldırmaktır. Her seviyenin benzersiz bir hedefi vardır, bu yüzden görev brifinginize dikkat edin! Her görevi tamamlamak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Oynat düğmesine basın ve neler yapabileceğinizi görelim!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2022
Geliştirici
Sniper 3D, 2Play tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Sniper 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.9k times and has received a rating of 4.31 / 5 din 58 votes. This awesome game has been made by 2Play and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sniper 3D game, make sure to check out our other exciting games.