Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stealth Sniper

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 17, 2014
Miniclip'in bu yeni aksiyon 3D Stealth Sniper oyunlarını web sitemizde tamamen ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!
  • Play
    Reload
    Zoom

Miniclip'in bu yeni aksiyon 3D Stealth Sniper oyununu buradan 1001-oyun.com'da çevrimiçi oynayın. Ve suikastçıların her görevde hedeflerine nasıl sızdığını ve yok ettiğini deneyimleyin. Stealth Sniper oyunlarında seçkin bir polis keskin nişancısısınız, göreviniz her zaman herhangi bir alandaki tüm suçluları ortadan kaldırmaktır. Yeterince hızlı ve doğru olmalısınız çünkü harekete geçme süresi sınırlıdır ve düşmanın başkalarını uyarma imkanı vardır.

Tüm kötü adamları mümkün olan en kısa sürede öldürebilir misin? Alarmı yükseltmekten kaçınmak için her kötü adamı kafadan vurmaya çalışın. Tespit edilirseniz oyunu kaybedebilirsiniz. Bu yüzden, nihai keskin nişancı olma yolunda çevrimiçi gelişmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve görevinizi yerine getirin! Oyunu oynamak için fareyi kullanın, yakınlaştırmak için E'ye ve yeniden yüklemek için R'ye basın. Ayrıca, 1001-oyun.com'da diğer benzer 3D birlik keskin nişancı oyunlarını ve çok oyunculu atış oyunlarını deneyin.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların birçoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
MATUREPEGi 16
This Stealth Sniper game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 26.7k times and has received a rating of 4.43 / 5 din 53 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stealth Sniper game, make sure to check out our other exciting games.