EN IYIYENI

Uçak Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi uçak oyunları, oynaması ücretsiz

Pilot olmayı hayal ettiyseniz ve pratik yapacak hiçbir yeriniz yoksa, 1001-oyun.com başlamak için iyi bir yerdir. İster bir havayolu pilotu olmak istiyor, ister dünyanın dört bir yanına binlerce insanı taşıyan devasa hava otobüsü uçaklarını seviyor olun, ister kaçamak manevralar yapmak ve düşmanları yenmek zorunda olduğunuz bir ordu jet pilotu olmak istiyor ya da sadece eski uçakları seviyor olabilirsiniz. Bazen iyi bir pilot olmak, yer operasyonlarının kontrolünü de elinize almanız gerektiği anlamına gelir. Ağır uçağı hangarına geri döndürmek zor olabilir, çünkü havaalanındaki multi-milyon makineleri çarpmamaya dikkat etmeniz gerekir.

Burada 1001-oyun.com'da yeterince pratik yaparsanız, kesinlikle göreve hazır olacaksınız. Ana göreviniz, tüm yolcuları ve onları bekleyen ailelerini güvenliğe geri almaktır. Yeterince pratik yaparsanız, elbette hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Peki ne bekliyorsun? Pilot teçhizatınızı alın ve görevinizi yerine getirmek için oraya gidin!


Check out these Uçak Oyunları listed on page 1. We have a total of 86 Uçak Oyunları and the most popular are: Plane Chase, Flight Pilot Airplane Games 24, Turret Gunner: Air Raid, and many more free games. This page lists the games from 1 to 54. This list of Uçak Oyunları received a rating of 4.14 / 5.00 from 3140 votes.