Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Paper Flight

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 02, 2022
Paper Flight, burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur.
  • Interact With The Game

Çevrimiçi uçuş oyunları arıyorsanız, Paper Flight harika bir seçimdir. Bu, boş vaktiniz olduğu her yerde ve her zaman oynayabileceğiniz sıradan atari oyunlarından biridir.

Peki bu oyunun amacı nedir? Oyun aslında oldukça basit. Engellerle çarpışmadan kaçınırken bazı dairelerde bir kağıt uçağı uçurmalısınız. Yeterince basit görünüyor, değil mi? Paper Flight, bu nedenle yaşı ne olursa olsun her türden oyuncu için idealdir. Sadece oyunu başlatın ve oynamaya başlayın. Öğrenmesi çok basit olduğu için alışmanız sadece birkaç saniyenizi alacak.

Bununla birlikte, biraz el-göz koordinasyonuna ihtiyacınız var, yoksa her zaman çarpar ve kaybedersiniz. Ancak endişelenmeyin, her şeyi taze tutacak kadar karmaşık ve aynı zamanda doğru miktarda kolay. Bu nedenle, çevrimiçi olarak çocuklara uygun oyunlar oynamak için arama yapıyorsanız, Paper Flight en iyi seçenektir!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Mobil platformlarda kullanılabilir
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Paper Flight, Gameloft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Paper Flight game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Gameloft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Paper Flight game, make sure to check out our other exciting games.