Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Plane Racing Madness

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 06, 2022
Plane Racing Madness, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika görünümlü bir uçak oyunudur!
 • Interact With The Game
  Fly
  Brake
  Boost
  Power Up

Yarış oyunlarını sever misin? Farklı bir yarış oyunu mu arıyorsunuz? Peki o zaman, az önce buldunuz!

Plane Racing Madness, gökyüzünde diğer uçaklarla yarışacağınız muhteşem grafiklere sahip bir uçak oyunudur. Bu oyunda kontrol edebileceğiniz 8 uçak var. İlk 2'si zaten sizin için açıldı ve geri kalanını oynarken kazandığınız parayı kullanarak alabilirsiniz.

Ve sonra oyun modları var ve oh oğlum onlardan bolca var! Başka 3 moda ayrılan Solo Moduna sahip olursunuz: Şampiyona, Arcade ve Zamana Karşı. Ve sonra, aslında 2 oyuncu modu olan ve diğer 2 moda ayrılan Versus Modu var: Şampiyona ve Arcade. Her modun, tam olarak ne olduğunu bilmeniz için farenizi üzerlerine getirdiğinizde görünen küçük bir açıklaması vardır. İki oyuncu modunda, aynı bilgisayarı kullanarak bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz.

Kontroller, uçağınızı dar yerlerden geçerken yarışların süper yoğun hissetmesini sağlayan duyarlı. Seviye tasarımı ustalıkla yapılır. Oynanışı taze ve zorlu tutar, iyi bir el-göz koordinasyonu gerektirir ve aynı zamanda imkansız derecede zor değildir. Sadece birkaç oyunun elde edebileceği harika bir denge. Yani uçak oyunlarını seviyorsanız ve göklerde süzülmek ve ne kadar harika bir pilot olduğunuzu göstermek için sabırsızlanıyorsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın, yarışlar başlamak üzere! Uçakları sevseniz de sevmeseniz de, Uçak Yarışı Çılgınlığı gibi kalitede engellenmemiş pek çok uçak oyununu görememeniz, denemek için bir neden daha!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

 • Harika görünümlü 3D grafikler
 • Ayrıntılı ortamlar
 • Zorlu seviye tasarımı
 • Bölünmüş ekran 2 oyuncu modu
 • Kilidi açılabilen uçaklar
 • Bol oyun modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Plane Racing Madness, TastyCherryGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Plane Racing Madness game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.5k times and has received a rating of 4.57 / 5 din 47 votes. This awesome game has been made by TastyCherryGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Plane Racing Madness game, make sure to check out our other exciting games.