Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Jump Into The Plane

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 14, 2023
İyi bir sürücü müsünüz? Çılgın gösteriler yapma ve rampalardan atlama becerisine sahip misiniz? Oynat'a tıklayın ve bize neler yapabileceğinizi gösterin!
  • Interact With The Game

Oynamak için bir Araba Oyunu mu arıyorsunuz?

Tam size göre bir şeyimiz var! Adı Uçağa Atla ve çocuklar için engellenmemiş en harika sürüş oyunlarından biridir.

PC için Heyecan Verici Bir Dublör Oyunu

Unblocked66 Oyunları kategorisinde çocuklara yönelik tamamen ücretsiz çevrimiçi oyunlar olan bu PC akrobasi oyununda harika bir maceraya hazır olun.

Heyecan Verici Bir Macera Bekliyor!

Hiç bir uçuşa biraz geç kaldığınız ve park yeri bulmak ve bazı evrak işlerini bitirmek için fazladan zamana ihtiyaç duyduğunuz bir durumla karşılaştınız mı? Belki "Arabamı uçağa bindirebilir miyim?" diye merak etmişsinizdir. O halde sizi Jump into the Plane'ın süper heyecan verici dünyasıyla tanıştıralım! Bu çılgın fikri eğlenceli bir maceraya dönüştürebilirsiniz!

Yakınlaştırma ve Yükselme!

Arabanıza büyük bir roket koyduğunuzu ve tüm gücünüzle uçan bir uçağa doğru yaklaştığınızı hayal edin. Jump into the Plane'da her biri farklı zorluklar içeren birçok heyecan verici seviye bulunur. Arabanızı gökyüzünde yükseklerde uçarken uçağa güvenli bir şekilde indirmeye çalışırken gerçekten hassas olmanız gerekiyor.

Paraları Toplayın ve Sürüşünüzü Kişiselleştirin

Kemerlerinizi bağlayın, harika bir sürüşe hazır olun, gaz pedalına basın ve tonlarca enerjiyle rampadan fırlayın. Arabanızı daha da havalı hale getirmek için yol boyunca para toplayın. Paraları arabanızı daha iyi hale getirmek ve daha da muhteşem olan diğer harika arabaların kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

Farklı Mekanları Keşfedin

Pek çok farklı yerden seyahat edin, bir şeyleri kırın ve süper yetenekli bir pilot olarak izinizi bırakın. Cesur gösteriler yapabileceğiniz ve harika şeyler başarabileceğiniz, eşi benzeri olmayan bir macera!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Kilidi açılabilen araçlar
  • Araçlarınız için yükseltmeler
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
July 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Jump Into The Plane game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 732 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Jump Into The Plane game, make sure to check out our other exciting games.