Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Crazy Plane Shooter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 16, 2023
Tonlarca eğlenceli harika bir çevrimiçi oyun havasındaysanız, Crazy Plane Shooter'ı denemelisiniz! Oynat'a tıklayın ve eğlence başlasın!
  • Fly
    Shoot

Genç pilotların dikkatine! En iyi engelsiz uçak oyunlarından ve çevrimiçi ücretsiz atış oyunlarından biri olan Crazy Plane Shooter'da heyecan verici bir yolculuğa hazırlanın. Bu gündelik oyun, heyecan ve eğlence arayan hevesli havacı ve sıradan oyuncular için ideal!

Bulutların arasından uçun

Bu aksiyon dolu 2D yan kaydırma oyununda, sanal gökyüzünde güçlü bir uçağa pilotluk yapacak ve düşman uçaklarıyla destansı savaşlara gireceksiniz. Heyecan verici it dalaşlarına katılın ve gelen ateşten kaçarak ve rakiplerinizin üzerine bir mermi yağmuru salarak pilotluk becerilerinizi gösterin.

Engellenmemiş Oyunların Gücünden Yararlanın

Crazy Plane Shooter sadece sıradan bir çevrimiçi uçak oyunu değil; her zaman ve her yerde oynanabilen engellenmemiş bir oyundur. Nerede olursanız olun, internete erişiminiz olduğu sürece, cennet sınırdır! Molalarda veya ev ödevlerinden sonra, içinizdeki pilotu serbest bırakın ve heyecanın uçmasına izin verin.

Toplayın ve Özelleştirin

Uçsuz bucaksız gökyüzünde gezinirken, oyun boyunca dağılmış özel kasalara dikkat edin. Bu sandıklar, cephaneliğinizi özelleştirmenize ve göklerde durdurulamaz bir güç olmanıza olanak tanıyan çeşitli mühimmat türlerinden oluşan bir hazine içerir. Ve tahmin et ne oldu? Hatta bazı kasalar değerli ekstra canlara sahiptir ve önünüzdeki zorlukların üstesinden gelmeniz için size ikinci bir şans verir.

Sıradan Bir Oyun Keyfi

Crazy Plane Shooter, öğrenmesi kolay gündelik bir oyun deneyimi sunarak sizin gibi genç oyuncular için ideal bir seçim olmasını sağlıyor. Boş zamanlarınızda sizi eğlendirecek eğlenceli ve anlaşılır bir oyundur. Bu yüzden, arkadaşlarınızı toplayın ve bu heyecan verici engelsiz oyunda kimin nihai pilot olabileceğini görmek için onlara meydan okuyun.

Yeni Zirvelere Uçun

Engelsiz uçak oyunlarını ve engelsiz ücretsiz atış oyunlarını seven çocuklar için en iyi seçim olan Crazy Plane Shooter ile yeni zirvelere uçmaya hazır olun. Pilotluk becerilerinizi göstermenin, düşman uçaklarını yenmenin ve sanal gökyüzünün efsanesi olmanın zamanı geldi. Uçuşa hazır mısınız? Şimdi oynamaya başlayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Basit basit ama çok eğlenceli bir oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2023
Geliştirici
Crazy Plane Shooter, Catom Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Crazy Plane Shooter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 697 times and has a promising start. This awesome game has been made by Catom Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Crazy Plane Shooter game, make sure to check out our other exciting games.