EN IYIYENI

Kötü Oyunların Güçlerine Karşı Yıldız - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi kötü oyunların güçlerine karşı yıldız, oynaması ücretsiz

Star vs. the Forces of Evil, Disney Channel ve Disney XD'de yayınlanan bir Amerikan animasyon TV dizisidir. Bir kadın tarafından yaratılan ilk Disney XD serisidir. Şovun konusu, Mewni boyutunda büyülü bir prenses ve Kelebek Krallığı'nın tahtının varisi Star Butterfly'ın macerasını takip ediyor.

Tüm kraliyet ailesinin en şımarık çocuğu olarak tanınır. Yanlışlıkla kraliyet kalesini ateşe verdiğinde, ailesi, King River ve Queen Moon Butterfly, büyü eğitimine orada devam etmesi için onu bir yabancı değişim öğrencisi olarak Dünya'ya göndermeye karar verir.

Yeryüzünde, Echo Creek Akademisi öğrencisi Marco Diaz ile arkadaş olur. Birlikte kötü adamlara karşı savaşan ve günü kurtaran çeşitli talihsizliklere katılırlar.

Gösteri birçok ödüle aday gösterildi ve dördünü kazandı. Bu kadar başarılı olan gösteri, bir kısmı burada, web sitemizde ücretsiz olarak sunulan bir dizi çevrimiçi oyun da aldı. Bu oyunlar kapsam ve tür bakımından çeşitlilik gösterir, ancak her zaman televizyon programından en az bir karakter içerir. Bu oyunlardan bazıları, hızlı tepkiler ve iyi el-göz koordinasyonunun yanı sıra hızlı karar vermeyi gerektiren oldukça zorlayıcı olabilir. Diğerlerinin hızı daha yavaştır ve bulmacaları çözmeye ve ilerleyecek öğeleri bulmaya odaklanır.

Bu kategoride bulabileceğiniz bazı oyun türleri arasında koşu oyunları, giydirme oyunları, boyama oyunları, yapboz oyunları, balon patlatma oyunları ve platform oyunları yer alır.


Check out these Kötü Oyunların Güçlerine Karşı Yıldız listed on page 1. We have a total of 4 Kötü Oyunların Güçlerine Karşı Yıldız and the most popular are: Quest Buy Rush, Disney XD Hero Trip, Star Vs The Dungeon Of Evil, and many more free games. This page lists the games from 1 to 4. This list of Kötü Oyunların Güçlerine Karşı Yıldız received a rating of 3.86 / 5.00 from 134 votes.