Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Quest Buy Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 02, 2022
Yeni macerasında Star'a katıl ve mümkün olduğunca uzağa gitmesine yardım et! 1001-oyun.com'da burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Koşu oyunları oyuncusu musunuz? Sık sık çevrimiçi koşucu oyunları mı arıyorsunuz? Kulağa hoş geliyorsa, iyi bir haberimiz var: web sitemizde harika bir koşucu oyunu olan Quest Buy Rush'ı oynayabilirsiniz!

Canavarlarla dolu tehlikeli bir zindanda gezinirken Star'a katılın. Scooter'ına biniyor, bu da oldukça hızlı hareket edeceği anlamına geliyor, bu yüzden odaklansan iyi olur. Yol boyunca mücevherleri toplayabilirsin, ne kadar çok toplarsan o kadar iyi! Canavarlara çarpmaktan kaçının, yine de onları bırakabilirsiniz, eğer onların üzerindeyseniz farenizle aşağı doğru sürükleyin ve gerisini Star halledecektir.

Oyun yavaş başlıyor ama oldukça hızlı ilerliyor ve hızlı düşünmeniz gerekecek. Bir canavara çarparsan oyun biter ve baştan başlaman gerekir. El-göz koordinasyonunuzu geliştirmek ve hızlı karar vermek istiyorsanız Quest Buy Rush tam size göre!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Quest Buy Rush, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Quest Buy Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.6k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Quest Buy Rush game, make sure to check out our other exciting games.