Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Star Vs The Forces Of Evil Spatial Danger

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 21, 2022
Star Vs The Forces of Evil Spatial Danger, burada web sitemizde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir oyundur.
  • Interact With The Game

Star Vs The Forces of Evil dizisinin hayranı mısınız? Eğer öyleyseniz, sizin için harika bir haberimiz var: burada web sitemizde, Star Vs The Forces of Evil Spatial Danger adlı harika bir oyun oynayabilirsiniz!

Peki çocuklar için bu çevrimiçi oyun ne hakkında? Eh, oyunu anlamak ve oynamak oldukça kolay. Ekranın her iki tarafından, etrafta zıplayan her türden küçük canavarı ve arada sırada sevimli bir köpek yavrusu göreceksiniz. Fareyi kullanarak, köpek yavrularından herhangi birine tıklamaktan kaçınırken olabildiğince çok canavara tıklamanız gerekecek. Tıklamayı başardığınız her canavar size puan verecek, yavru köpekler ise puan alacaktır. Üç yavruya tıkladıysanız oyunu kaybedersiniz.

Bu çevrimiçi oyun, reaksiyon hızınızı ve el-göz koordinasyonunuzu kullanarak, siz oynadıkça bunları geliştirir. Yani biraz eğlenmek istiyorsanız hemen devam edin ve oyuna başlayın!

Oynamak için daha fazla ücretsiz oyun arıyorsanız, oyun kategorilerimizi deneyin! Denemeniz için birçok ücretsiz çevrimiçi oyun var. Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulacaksınız, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Tepki hızınızı eğitir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Star Vs The Forces of Evil Spatial Danger, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Star Vs The Forces Of Evil Spatial Danger game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.8k times and has received a rating of 4.30 / 5 din 23 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Star Vs The Forces Of Evil Spatial Danger game, make sure to check out our other exciting games.