Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Star Vs The Dungeon Of Evil

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 28, 2022
Star ve Marco ile canavarlarla dolu bir zindanı keşfedin! Zindanın tüm sırlarını ortaya çıkarabilir misin?
  • Interact With The Game

Çevrimiçi macera oyunları mı oynamak istiyorsunuz? Macera oyunları ve zindan oyunları oynamayı en sevdiğiniz çevrimiçi oyunlardan bazıları mı? Öyleyse, bu eğlenceli macerada Star ve arkadaşı Marco'ya katılmaya hazırlanın!

Star Vs The Dungeon of Evil'de canavarlar, engeller ve sırlarla dolu bir zindanı keşfedeceksiniz. Zindanda yapılacak çok şey var ve özel yeteneklerini kullanmak için Star ve Marco arasında geçiş yapabilirsiniz. Star sihir kullanabilir ve Marco bir karate pirzolası kullanabilir. Bu beceriler oyun boyunca yükseltilebilir.

Bu oyun gerçekten keşfetmeyi teşvik ediyor ve bunu yaptığınız için sizi ödüllendirecek. Basit kontroller ve hoş grafikler, Star Vs The Dungeon of Evil'i boş zamanlarınızda oynamak için mükemmel bir oyun haline getiriyor! Disney oyunlarının hayranıysanız ve sadece biraz eğlenmek istiyorsanız o zaman bu oyun tam size göre!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Keşfetmek için büyük zindan
  • Savaşabileceğiniz canavarlar
  • Her iki karakterin de benzersiz yetenekleri var
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Star Vs The Dungeon of Evil, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Star Vs The Dungeon Of Evil game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.7k times and has received a rating of 4.09 / 5 din 53 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Star Vs The Dungeon Of Evil game, make sure to check out our other exciting games.