Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Disney XD Hero Trip

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 29, 2022
Disney XD Hero Trip, Disney XD dizilerinden çeşitli karakterler olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.
  • Move
    Interact With The Game

Merhaba Disney oyunları hayranları! Çeşitli Disney karakterleri olarak oynayabileceğiniz ve onların eşsiz yeteneklerini kullanabileceğiniz bir macera oyununa hazır mısınız? Engellenmemiş bazı platform oyunları için tüm interneti mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Disney XD Hero Trip sizin için doğru oyundur!

Bu platform oyunu, zıplamanızı, her karakterin benzersiz yeteneklerini kullanmanızı ve her karakteri bitiş noktasına nasıl getireceğinizi bulmanızı sağlayacak. Bazı seviyeler diğerlerinden daha zorludur, biraz düşünmenizi gerektirir, ancak endişelenmeyin, imkansız derecede zor değiller. Oyun ayrıca yeni bir oyun tamircisi ile her karşılaştığınızda size ipuçları veriyor, böylece ne yapmanız gerektiğini hızlıca öğrenebilirsiniz.

Ne kadar çok ilerlerseniz, partinize o kadar fazla karakter katılacaktır, ancak aynı anda yalnızca üç tane kullanabilirsiniz. Yani bununla birlikte, artık oyunu oynamaya başlamak için bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz. Peki bu maceraya hazır mısın?

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Kilidi açılacak birçok karakter
  • Seviyeleri keşfetmek için eğlenceli
  • Partinizdeki her karakterin benzersiz bir yeteneği var
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Disney XD Hero Trip, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Disney XD Hero Trip game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.9k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 20 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Disney XD Hero Trip game, make sure to check out our other exciting games.