EN IYIYENI

Drag Yarış OyunlarıEn iyi çevrimiçi drag yarış oyunları, oynaması ücretsiz

Drag yarışı, 1940'larda ortaya çıkan bir yarış türüdür. İlk drag yarışları, hizmet dışı bırakılan uçak üslerinde yapıldı ve II. Dünya Savaşı gazileri bunlara belirgin bir şekilde katıldı. Bu tür bir etkinlik için özel olarak önceden hazırlanmış iki aracın bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için birbirleriyle yarıştığı bu tür araba yarışlarında. Yarışlar düz, değişen mesafelerde kısa devrelerde yapılır, 1000 ft (305 m) bir şekilde standart hale gelir. Varlığı sırasında, drag yarışları için kullanılan araçların listesi neredeyse bu yarışların tarihi kadar uzun ve çeşitlidir. Düzenli bir spor olmasına rağmen, drag yarışları yasadışı sokak yarışları şeklini de alabilir.
 
1001-oyun.com, oyuncularımız tarafından en sevilenler arasında yer alan drag yarışları başta olmak üzere çok çeşitli araba yarışı oyunları sunmaktadır. Hangi başlığı seçerseniz seçin, eğleneceğiniz garantidir. Bu yarış oyunlarında genellikle yasadışı sokak yarışlarına katılıyorsunuz, kazanma şansınızı artırmak için yeni arabaların kilidini açıyor ve her türlü yükseltme ile özelleştiriyorsunuz. Bu yarış oyunları, bitiş çizgisine tam gaz devam ederken size adrenalin yaşatacak!


Check out these Drag Yarış Oyunları listed on page 1. We have a total of 20 Drag Yarış Oyunları and the most popular are: Evo-F5, Drag Racing 3D 2021, Drag Racing 3D, and many more free games. This page lists the games from 1 to 20. This list of Drag Yarış Oyunları received a rating of 4,02 / 5.00 from 2716 votes.