Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drag Racing City

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 03, 2023
Sürüş becerilerinizi kanıtlamaya hazır mısınız? Drag Racing City ile yer altı drag yarışlarına katılın!
  • Interact With The Game
    Shift Gears
    Nitro

Çocukların çevrimiçi oynaması için ilginç ve heyecan verici bir yarış oyunu mu arıyorsunuz? 1001-oyun.com'un Drag Racing City'sinden başka bir yere bakmayın! Bu adrenalin pompalayan oyun, şehrin en iyi sürücülerine karşı kalp durduran drag yarışlarında yarışırken sınırsız saatlerce yüksek hızlı heyecan ve heyecan sunuyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı yarış modu vardır.

Üç yarış modu arasından seçim yapın: Her biri kendi engelleri ve ödülleri olan Hızlı Yarış, Sıralama Yarışı ve Kazananlar Savaşı. Ve Unblocked66 oyunları kategorisinin bir parçası olduğu için, onu istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Maksimum Performansa Sahip İnanılmaz Arabalar

Çocuklara yönelik bu araba oyununda, şimdiye kadar yapılmış en dikkat çekici araçlardan bazılarının direksiyonuna geçeceksiniz. Gösterişli spor arabalardan güçlü güçlü araçlara kadar her araç, sürükleme şeridinde maksimum performans elde etmek için ustalıkla uyarlanmıştır. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç inanılmaz araba ile her zaman yüzleşilecek yeni bir görev vardır.

Vites Değiştirme Sanatında Ustalaşın

Drag Racing City'de kazanmak için tam zamanında vites değiştirme sanatında ustalaşmanız gerekecek. Devir saatine göz kulak olun ve güçlü bir başlangıç için gaz pedalına en uygun aralıkta basın. Oynamak için beceri ve pratik gerektiren bir araba oyunu arıyorsanız, onu buldunuz!

Arabanızın Bileşenlerini Yükseltin

Yarışlarda yarıştıkça ve kazandıkça, arabanızın bileşenlerini yükseltmek için kullanabileceğiniz para kazanacaksınız. Motorlardan fren balatalarına ve nitröz okside kadar her parça, daha hızlı gitmenize ve daha fazla yarış kazanmanıza yardımcı olacak şekilde geliştirilebilir. Ve burada, web sitemizde ücretsiz olarak çocuklar için çevrimiçi araba oyunlarından biri olduğu için, tek kuruş harcamadan eğlenebilirsiniz.

Direksiyonun Arkasına Geçin ve Görevi Üstlenin

Peki, ne bekliyorsun? Direksiyona geçin ve Drag Racing City'nin mücadelesine katılın. Sürükleyici deneyimi, rekabetçi oynanışı ve heyecan verici yarışlarıyla, piyasadaki en iyi ücretsiz çocuk araba yarışı oyunlarından biridir. Şimdi 1001-oyun.com'da oynayın ve şehre neyden yapıldığınızı gösterin!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Kilidi açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Drag Racing City, Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Drag Racing City game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 3.22 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by Inlogic Software and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drag Racing City game, make sure to check out our other exciting games.