Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Motorbike

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 08, 2023
Bu heyecan verici motosiklet oyunu ile yarış becerilerinizi kanıtlamanın zamanı geldi! Motosiklet oynayın ve bize neyiniz olduğunu gösterin!
 • Interact With The Game
  Ride
  Nitro

Gitmeye hazırlanın! Çocuklar için en iyi motosiklet oyunu olan Motorbike'ta zafere giden yolda yarışın!

Çarpıcı 3D grafikler ve basit kontroller

Motosiklet, ayrıntılar açısından zengin muhteşem ve gerçekçi 3B grafikleri ve kavraması kolay kontrolleri sayesinde her yaştan çocuk için heyecan verici ve ilgi çekici bir deneyimdir.

Çeşitli Oyun Modları ve Harika Ödüller

Motosiklet, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modları içerir; Kariyer, Motosiklet Serisi, Sokak Madenciliği, Günlük Etkinlik ve Drag Yarışı, her birinin kendine özgü zorlukları ve yarış yeteneklerinizi sergileme fırsatı vardır. Ayrıca, motosikletlerin kilidini açma ve özelleştirme seçenekleriyle tarzınıza uygun en iyi sürüşü yaratabilirsiniz.

Çok Oyunculu Bilgisayar Oyunları ve Arkadaşlarla Çevrimiçi Oynama

Daha fazla aksiyon mu arıyorsunuz? Motorbike, dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı yarışabileceğiniz bir Çevrimiçi Yarış moduna sahiptir ve düşük kaliteli PC'ler için idealdir. Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak ister misiniz? Motosikletin çok oyunculu oyunlar özelliği sizi kapsıyor. Arkadaşlarınızı eğlenceye katılmaya ve en üst düzeyde övünme hakları için rekabet etmeye davet edin.

Unblocked66 Oyunlar Kategorisinin Bir Parçası

Ve en iyi kısım? Motosiklet, Unblocked66 oyun kategorisinin bir parçasıdır, bu nedenle herhangi bir kısıtlama veya engellenen içerik olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Motorlarınızı Hızlandırın ve Yola Çıkın!

Peki ne bekliyorsun? Kaskınızı kapın ve motorlarınızı hızlandırması ve daha fazlası için geri gelmenizi garanti eden motosiklet oyunu Motorbike ile yola çıkmaya hazır olun!

Daha fazla oyun mu arıyorsunuz?

Çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynamak için daha fazla çok oyunculu oyun arıyorsanız, Çok Oyunculu Oyunlar kategorimize göz atmayı unutmayın. Tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve hepsi ücretsiz! Dahası, sitemizde yer alan oyunların çoğu aynı zamanda Engelsiz Oyunlardır, bu nedenle bunları internet bağlantınızın olduğu her yerden oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Ayrıntılı olarak zengin ortamlar
 • Kilidi açılabilen bisikletler
 • çok oyunculu mod
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2023
Geliştirici
Motorbike, Wolves Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Motorbike game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4k times and has received a rating of 4.07 / 5 din 30 votes. This awesome game has been made by Wolves Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Motorbike game, make sure to check out our other exciting games.