Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Drag Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 08, 2023
Drag yarışının hayranı mısınız? Eğer öyleyse ve arabalar konusunda tutkuluysanız, bu oyunu hemen şimdi oynamalısınız! Bunu kaçırmak istemeyeceksiniz!
 • Interact With The Game
  Star Engine / Accelerate
  Shift Gears
  Nitro

Heyecanı Serbest Bırakın: Aşırı Drag Yarışı

Yüksek hızlı aksiyonu çarpıcı düşük poli sanatıyla birleştiren büyüleyici bir çevrimiçi drag yarışı oyunu olan Extreme Drag Racing ile en üst düzey drag yarışı deneyimine hazır olun. Hepsinden iyisi, PC'nizde oynamak tamamen ücretsizdir!

Hassasiyet Anahtardır: Drag Yarışı Sanatında Ustalaşın

Bu adrenalin yüklü kısa mesafeli araba yarışı oyununda hassasiyet çok önemlidir. Rakiplerinizi geride bırakmak için jilet keskinliğindeki hassasiyetle vites geçişlerinizi mükemmelleştirin. Canlı renkleri ve titiz ayrıntılarıyla büyüleyici düşük poli sanat tarzı, yarış deneyimini geliştirir.

Unutulmaz Görseller: Düşük Poli Sanata Dalın

Extreme Drag Racing, görsel olarak çarpıcı düşük poli sanatıyla öne çıkıyor. Eşsiz ve büyüleyici bir görsel stil sunan, canlı renkleri ve çokgen grafikleri harmanlayan bir dünyaya kendinizi kaptırın. Ve en iyi kısım? PC'de ücretsiz olarak oynanan en iyi yarış oyunlarından biridir!

Hızınızı Seçin: Geniş Araba Seçimi

Her biri kendine özgü istatistiklere ve özelliklere sahip çeşitli arabalardan sürüşünüzü seçin. Doğru araç zaferinizin anahtarı olabileceğinden, seçiminizi dikkatlice değerlendirin. Aracınızı özelleştirin ve ince ayar yaparak performansını en üst düzeye çıkarın ve rakiplerinizi toz içinde bırakın.

Zafere Giden Yol: Bitiş Çizgisini Fethedin

Extreme Drag Racing, yoğun yarışlar arayan yetenekli sürücüler için tasarlanmıştır. Drag yarışının inceliklerinde gezinirken, mükemmel zamanlama ve hassasiyet sanatında ustalaşırken, yalnızca en yetenekli sürücülerin bitiş çizgisine ulaşabileceğini keşfedeceksiniz. Bu olağanüstü kısa mesafeli araba yarışı oyununda seçkin yarışçılardan biri olmaya hazır mısınız?

Hızlandırın ve Ücretsiz Oynayın: PC için Ücretsiz Oyunlar

Bu olağanüstü kısa mesafeli araba yarışı oyununda hızın heyecanını, vites değiştirmenin hassasiyetini ve zaferin verdiği tatmini deneyimleyin. PC için en iyi ücretsiz oyunlardan birini oynama özgürlüğünün tadını çıkarırken kendinizi büyüleyici low poly sanatına kaptırın. Drag yarışı sahnesine hükmetmek için bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın; motorlarınızı çalıştırın ve Extreme Drag Racing heyecanını bugün kucaklayın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D düşük poli grafikler
 • Yoğun ve rekabetçi oyun
 • Denenecek çok sayıda araba
 • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Extreme Drag Racing, Xenolia tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Extreme Drag Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Xenolia and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Drag Racing game, make sure to check out our other exciting games.