EN IYIYENI

Cellat Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi cellat oyunları, oynaması ücretsiz

Adam asmaca, kazanmak için kelimeleri tahmin etmeniz gereken bir tahmin oyunudur. Bu oyunun kökenleri bilinmiyor ancak en erken referansı 1894'te gerçekleşti.

Bu oyunun kurallarını öğrenmek ve takip etmek son derece basittir ve bu nedenle popülerliğine katkıda bulunmuştur. Oyun nasıl oynanır: Oyuncu, bir çizgi dizisi olarak yazılan bir kelimeyi tahmin etmelidir. Oyuncu bir harf tahmin ettiğinde, kelimenin içinde geçtiği yerde tirelerin üzerine yazılır. Her yanlış tahminde, tahmin edilmesi gereken kelimenin yanına asılmış bir çubuk şeklinin bir unsuru çizilir. Cellat çizimi tamamlandıysa, oyuncu oyunu kaybetti. Bu temel kuralların yanı sıra, bazı oyuncular belirli kelimeleri, özel isimleri, yerleri, markaları veya argoyu yasaklamak gibi oyuna bazı varyasyonlar ekleyebilir.

Adam Asmaca Oyunu, oyuncuların yeni kelimeler ve imla öğrenmelerine yardımcı olur ve ortaya çıktığı günden bu yana her yaştan insan için eğlenceli bir eğlence olmuştur.

Burada web sitemizde çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayabilirsiniz, bunların çoğu, Adam Asmaca Oyunları ve çok daha fazlası ücretsiz oyunlar dahil olmak üzere engellenmemiş oyunlardır. Dahası, oyun kitaplığımızı sürekli olarak güncelliyoruz, böylece her gün ücretsiz bir oyun oynanacak!


Check out these Cellat Oyunları listed on page 1. We have a total of 3 Cellat Oyunları and the most popular are: Captain Hangman, Classic Hangman, Hangman, and many more free games. This page lists the games from 1 to 3. This list of Cellat Oyunları received a rating of 4.44 / 5.00 from 30 votes.