Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hangman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 10, 2022
Burada 1001-oyun.com'da klasik bir Adam Asmaca oyununu ücretsiz oynayın ve kaç kelime tahmin edebileceğinizi görün!
  • Interact With The Game

Herkes klasik Adam Asmaca oyununu en az bir kez oynamıştır ve onunla ilgili güzel anıları vardır. Bilginizi test eden eğlenceli bir tahmin oyunudur ve anlaması ve oynaması çok kolaydır, bu yüzden sevilmeyecek ne var? Öyleyse, çevrimiçi oynayabileceğiniz bir sürüme ne dersiniz? Evet, bu doğru, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çevrimiçi bir adam asmaca oyunu. Ve dahası, bu klasik oyun, internetin her yerinden yabancılarla çok oyunculu modda oynanabilir, burada kelimeyi kimin daha hızlı tahmin edebileceğini görmek için birbirinizle yarışacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz özel bir oyun oynama seçeneği de var. Ya da belki kendi hızınızda oynamak istiyorsunuz ve bu durumda zaman sınırı olmayan Tek Oyunculu Modu deneyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi herkes için bir şeyler var, bu yüzden bu çevrimiçi oyunu denememek için gerçekten hiçbir neden yok.

Daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • Basit ama güzel görünen 2D grafikler
  • çok oyunculu
  • Yazımı geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Hangman, CoolMathGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Hangman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.9k times and has received a rating of 3.77 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by CoolMathGames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hangman game, make sure to check out our other exciting games.