Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Classic Hangman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 21, 2022
Klasik Adam Asmaca, dünyanın her yerinden insanlar tarafından oynanan iyi bilinen bir tahmin oyunudur ve şimdi web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur
  • Interact With The Game

Adam Asmaca oyunu çok eskidir ve dünyanın birçok yerinde her yaştan insan tarafından oynanmıştır. Başlangıçta sadece kalem ve kağıt kullanılarak oynanan oyun şimdi PC'lere ve İnternet'e geçti. Ancak bu tahmin oyunu modern bir platformda karşımıza çıksa da yine de okulda teneffüslerde arkadaşlarınızla oynadığınız hatırladığınız klasik oyundur.

Bu oyunu nasıl oynayacağını bilmeyen ya da ilk etapta hiç duymamış olanlarınız için endişelenmeyin, kurallar son derece basit ve çok basit. Temel olarak bu, belirli bir kelimeyi tahmin etmeniz gereken bir kelime oyunudur. Kalem ve kağıt versiyonunda, bir oyuncu bir kelimeyi düşünür ve daha sonra o kelimedeki harf sayısı kadar tire çizer ve diğer oyuncu kelimeyi harf harf tahmin etmelidir. Her hatayla, asılmış bir adamın bir unsuru çiziliyor. Kelimeyi tahmin etmeden önce çizim tamamlanırsa kaybedersiniz. Bu çevrimiçi oyun hemen hemen aynı, tek fark, bir arkadaş yerine PC'ye karşı oynayacak olmanız. Gerisi hepsi aynı.

Bazı kelimeler diğerlerinden daha zordur, ama sorun değil çünkü hecelemenizi eğlenceli bir şekilde pratik yapabilirsiniz. Şimdi, kelime bilginizi test etmeye hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Kalem ve kağıt oyunuyla aynı kurallar
  • Yazımı geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Kasım 2018
Geliştirici
Classic Hangman, Playtouch tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Classic Hangman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Playtouch and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Classic Hangman game, make sure to check out our other exciting games.