Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Captain Hangman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 23, 2022
Denize atılmak üzeresiniz, ancak Kaptan size bir şans daha vermeye karar verdi: bir Adam Asmaca oyunu!
  • Interact With The Game

Selam! Web sitemizde çocuklar için cellat oyununun zamanı geldi! Hecelemenizi test etmek ve kaç kelime bildiğinizi görmek için adam asmaca oyunlarından daha iyi ne tür oyunlar var? Hepimiz bu klasik oyunun kalem ve kağıt versiyonunu biliyoruz, ancak bugünün oyunu ona biraz değişiklik katıyor. Kaptan Adam Asmaca'da kendinizi denize atıldıktan saniyeler sonra bir korsan gemisinde buluyorsunuz. Ancak kaptan size bir şans daha vermeye karar verdi: bir cellat oyunu kazanın ve gemide kalabilirsiniz. Ama dikkat et! Yaptığınız her hata ile tahtada bir adım öne çıkacaksınız! Ne kadar ileri gidebileceğini görmeye hazır mısın? Öyleyse devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın! İyi şanlar!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yazımınızı geliştirir ve kelime bilginizi test eder
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Nisan 2018
Geliştirici
Captain Hangman, Playtouch tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Captain Hangman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Playtouch and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Captain Hangman game, make sure to check out our other exciting games.