EN IYIYENI

çarpma Oyunları - En yeni Oyunlar

 En iyi çevrimiçi çarpma oyunları, oynaması ücretsiz

Çarpma Oyunları, Matematik Oyunlarının bir dalıdır ve genellikle çarpmalar da dahil olmak üzere matematik işlemleri yapmanızı gerektiren oyunlardan oluşur.

Bu oyunlar tüm yaş grupları içindir, ancak düşük zorluk seviyeleri nedeniyle özellikle küçük çocuklar için yapılmış olanları görebilirsiniz.

Bu oyunlar okul oyunları, nişancılık oyunları ve hatta koşu oyunları gibi çeşitli biçimler alır, ancak hepsi matematik işlemleri etrafında döner. Bazı oyunlar bunu diğerlerinden daha iyi gizler. Bu nedenle, birçok Çarpma Oyunu oldukça eğlencelidir.

Bu kategorideki oyunların çoğu, problem çözmeyi ve hızlı düşünmeyi teşvik eder, çoğu zaman iyi bir beyin jimnastiği işlevi görmez. Bu özelliğinden dolayı hemen hemen tüm Çarpma Oyunları da Eğitici Oyunlardır.

Burada web sitemizde, bu kategoride bulduğunuz her oyunun heyecan verici ve eğlenceli olduğundan emin olmak için ekibimiz tarafından test edilmiş ve onaylanmış, elle seçilmiş bir Çarpma Oyunları seçkisini oynayabilirsiniz.


Check out these çarpma Oyunları listed on page 1. We have a total of 4 çarpma Oyunları and the most popular are: Count Master, Vitality Pixel Forces, Madalin Stunt Cars 2, and many more free games. This page lists the games from 1 to 4. This list of çarpma Oyunları received a rating of 4.13 / 5.00 from 513 votes.