Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Madalin Stunt Cars 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 29, 2016
Madalin Stunt Cars 2, sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir araba oyunudur!
 • Drive
  Hand Brake
  Nitro
  Camera Change
  Police Sirens
  Map

Madalin Stunt Cars 2, harika grafiklere ve oynanışa sahip bir araba oyunudur. Serinin ikinci oyunu olduğu için önceki oyuna göre birçok şeyi geliştiriyor. Zaten beklediğiniz gibi, bunun gibi bir başlıktan muhteşem görünümlü arabaları çeşitli konumlarda sürebileceksiniz. Yapabileceklerinizin sınırı yok, etrafta dolaşıp manzarayı seyredebilir veya rampalardan atlayabilir ve her türlü çılgın numarayı yapabilirsiniz. Fizik sistemi, tamamen gerçekçi olmasa da, bazı muhteşem başarılara izin veriyor. Tüm bunların keyfini çıkarmak için tek yapmanız gereken Oynat düğmesini tıklamak.

Daha fazla çevrimiçi oyun için oyun kategorilerimize göz atabilirsiniz. Şu anda oynayabileceğiniz birçok ücretsiz oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş yarış arabası seçenekleri
 • Göz kamaştırıcı hızlar ve atlamalar
 • Gerçekçi sürüş fiziği
 • Bodur fırsatlarla dolu açık bir dünya
 • Arkadaşlarınızla veya yabancılarla oynamak için çok oyunculu mod
 • Tam ekran modu mevcut

Yayın tarihi
Ağustos 2016
Geliştirici
Madalin Stunt Cars 2, Madalin tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Madalin Stunt Cars 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 27.9k times and has received a rating of 4.22 / 5 din 149 votes. This awesome game has been made by Madalin and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Madalin Stunt Cars 2 game, make sure to check out our other exciting games.