Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bullet Force Multiplayer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 26, 2015
Bullet Force Multiplayer ile dünyanın her yerinden insanlarla epik atış maçlarına katılın!
  • Movement
    Shoot
    Change Weapons

Bullet Force harika ve tamamen çevrimiçi bir nişancı ve çok oyunculu oyundur. Bu oyun Counter Strike gibi. Kendiniz karar verin, tıklayın ve oynayın. Hemen ardından üç arkadaşınızla tamamen düşman askerleri tarafından işgal edilmiş bir manzara keşfedeceksiniz. Zaten orada seni bekliyorlar.

Amacınız arazinin içinden geçmek ve göreviniz tüm askerler ölene kadar sona eriyor. Kendiniz hariç tabii. Hepsini vurmak kolay olmayacak, sadece piyonlara karşı değil, keskin nişancılara karşı da savaşacaksınız. Ayrıca bazı düşmanlar korkaktır ve önünüzde saklanacaktır. Bu askerleri bulmanız gerekecek. Bunu halledebilir misin? Bullet Force oyunu size, kış kampı da dahil olmak üzere beş farklı ortamda üç farklı zorluk seviyesinde savaşmak için harika bir fırsat sunuyor. İster uzman ister çaylak olun, düğmeye tıklayın ve oynamaya başlayın. Bu eğlenceli 3D atış oyununun tadını çıkarın ve eğlenin!

Wild West: Sheriff Rage veya Zombie Siege Outbreak gibi benzer oyunları da oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Yoğun aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2015
Geliştirici
Bullet Force Multiplayer, Pacogames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Bullet Force Multiplayer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 30.5k times and has received a rating of 4.24 / 5 din 176 votes. This awesome game has been made by Pacogames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bullet Force Multiplayer game, make sure to check out our other exciting games.