Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Count Master

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 19, 2022
Count Master, matematik yapma hızınızın kazanmanıza yardımcı olabileceği eğlenceli bir çevrimiçi oyundur!
  • Move

Aynı çevrimiçi oyunları tekrar tekrar oynamaktan sıkıldınız mı? Yeni bir şey denemek ister misin? O zaman bir matematik oyununa ne dersin? Şu anda ne düşündüğünüzü biliyoruz, çevrimiçi matematik oyunları, eğlence kelimesini duyduklarında kimsenin aklına gelen şey değil. Ama Kont Usta farklıdır. Her şeyden önce sıkıcı değil ve bu oyunda yapmanız gereken matematik hızlı bir şekilde gerçekleşiyor ve beklediğiniz kadar zor değil. Yine de biraz zorlayıcı olabilir, sonuçta bu bir zeka oyunu.

Peki bu oyun nasıl çalışıyor? Anlaması çok kolay: İleriye doğru koşan bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Daha en başından, üzerinde matematik işlemleri, toplama ve çarpma yazılı olan kapıları göreceksiniz. Hızlı düşünmeniz ve hangi kapıdan geçmeniz gerektiğine karar vermeniz gerekecek, böylece düşman kırmızı karakterlerle savaşmak için kontrolünüz altında yeterince küçük mavi karaktere sahip olacaksınız. Ayrıca tuzaklar da var, bu yüzden bunun için de plan yapmanız gerekecek.

Oyun oldukça hızlı ilerliyor, bu yüzden kararlarınızı hızlı bir şekilde almanız gerekecek. Kontrolünüz altında hiçbir mavi karakter kalmadığında oyunu kaybedersiniz. Öyleyse, küçük bir zihinsel antrenmana hazırsan, düşünme şapkanı tak ve biraz matematik bulmacası çözelim!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Temel matematik becerilerini eğitir
  • İyi zeka oyunu
  • Düşünmeyi teşvik eder
  • Sıkıcı değil
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Count Master, 2Play tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Count Master game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 3.56 / 5 din 25 votes. This awesome game has been made by 2Play and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Count Master game, make sure to check out our other exciting games.